Ağzı olmayan kız Peri, özel gösterimiyle Grand Pera Cinemo’da

Baskın ve Ev Kadını filmleriyle tanınan Can Evrenol’un yönettiği macera ve fantastik türündeki Peri filminin özel gösterimi Beyoğlu’ndaki Grand Pera Cinemo’da yapılacak.

Yönetmen Can Evrenol’un yanı sıra filmin oyuncularından Denizhan Akbaba, Elif Sevinç, Özgür Civelek ve Kaan Alpdayı’nın da katılacağı Peri filminin özel gösterimi, 8 Şubat Cumartesi günü saat 18.30’da Grand Pera Cinemo’da gerçekleştirilecek. Özel gösterimin öncesi ve sonrasında yapılacak kısa söyleşilerle de izleyiciler, hem filmin yönetmeni Can Evrenol’la hem de filmin oyuncularıyla bir araya gelerek Peri’nin macera dolu yolculuğunu bir de onlardan dinleyecek.

 

Film, Santralde yaşanan büyük patlama sonucu insanların bazı uzuvlarında eksiklerle doğduğu post-apokaliptik dünyada, hayatta kalma mücadelesi veren ağzı olmayan kız Peri’nin hikayesini konu alıyor. Peri, santralde meydana gelen patlamadan dolayı ağızsız olarak dünyaya gelen bir kızdır.  Karantina altındaki bir kasabadaki ormanda babasıyla birlikte yaşayan Peri, babasını kaybettikten sonra hayatta kalma mücadelesi verecektir. Ancak Peri, bu süreçte yalnız olmayacaktır.


Hibya Haber Ajansı

333
Okunma