Harika Kanatlar Bilkent Center’da yükseldi

Bu yıl 20. yaşını kutlayan ve birçok markayı bünyesine katarak alışveriş tutkunlarını ağırlayan Bilkent Center, Harika Kanatlar gösterisi ile sömestir tatilinde minikler için unutulmayacak bir hafta sonuna imza

Bu yıl 20. yaşını kutlayan ve birçok markayı bünyesine katarak alışveriş tutkunlarını ağırlayan Bilkent Center, Harika Kanatlar gösterisi ile sömestir tatilinde minikler için unutulmayacak bir hafta sonuna imza attı.

 

 

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Bilkent Center’da çocuklar sömestir tatilinde çok eğlendi.

 

Mamepa Family Club’ın buz pateni pistinde doyasıya kayan ve kışın tadını çıkaran çocuklar, Bilkent Center’ın gastronomi merkezi Bilkent Station’da birbirinden farklı lezzetlerin tadına bakıp,Bilkent Center’ın yenilenen sinemasının ferah koltuklarında film izlemenin keyfine vardılar.

Bilkent Center’ın minik ziyaretçileri; sömestir tatili kapsamında düzenlenen ünlü çizgi film karakterleriHarika Kanatlar’ın müzikli gösterisini izleyerek, Jett ve Dizzy’nin maceraları, dansları ve şovları ile eğlence dolu anlar yaşadı.

 

Bilkent Center’da hafta içi hediye çarkını çeviren çocuklar ise birbirinden farklı hediyelerin sahibi oldu.

 

Bilkent Holding’in önde gelen şirketleri arasında yer alan ve 1996 yılında kurulan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa'nın tanınmış şirketleri ile işbirliği yaparak bugüne kadar Türkiye'nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla alışveriş merkezi ve varlık yönetimi, kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır.

Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekanlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda Bilkent Center ve bünyesinde bulunan gastronomi merkezi Bilkent Station, Tepe Nautilus AVM, 365 AVM, Tepe Prime Avenue ve Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nın kiralama ve yönetimini yapmakta olup 42 Maslak, Sığacık Teos Marina, Mix Kayseri AVM gibi bazı karma projelerin ticari alanları ile ilgili kiralama ve konsept danışmanlığı hizmetleri vermiştir. Son dönemde Tarman İncek, Renaza gibi bazı karma projelerin ticari alanları ile ilgili kiralama hizmeti de veren şirket, öncü proje yatırımları, dönüşüm projeleri ve profesyonel yönetim hizmetleri ile büyümeye devam etmektedir.


Hibya Haber Ajansı

649
Okunma