İzmir’e yepyeni bir sahne

Gastronomi, eğlence ve alışverişin merkezi Ege Perla; İzmir’in sosyal ve kültürel hayatına renk getirecek yeni bir sahne ile sanatseverlerin karşısına çıkıyor. Kurulduğu günden bu yana birçok önemli projeyi sahneye

Gastronomi, eğlence ve alışverişin merkezi Ege Perla; İzmir’in sosyal ve kültürel hayatına renk getirecek yeni bir sahne ile sanatseverlerin karşısına çıkıyor. Kurulduğu günden bu yana birçok önemli projeyi sahneye taşıyarak dünya ve Türkiye prömiyerini gerçekleştiren Mozart Akademi işbirliğiyle Ege Perla, Mozart PSM’yi ziyaretçileriyle buluşturuyor. Sahne ve görüntü sanatlarının her türüne ev sahipliği yapmak üzere tasarlanan ‘Mozart PSM Ege Perla Sahnesi’ İzmir’de sanata farklı bir gözle bakacak.

 

İzmir’e yakışacak bir sahneyle kültür sanatseverlerle buluşacak olan Mozart PSM Ege Perla Sahnesi, her yaşa yönelik tiyatro, sahne performansı, konser, seminer, söyleşi, festival, Masterclass çalışmalarına ev sahipliği yapacak. Yılın 365 günü dolu dolu etkinliklerle yaşayan bir merkez olmayı amaçlayan Mozart PSM Ege Perla Sahnesi; çeşitli sektörlerden çalıştaylar, kültürel ve sanatsal buluşmalar, imza günleri gibi organizasyonları ziyaretçileriyle buluşturacak.

 

Mozart Akademi’nin özel çalışmaları ve uluslararası eserlerin uyarlamalarının İzmir’le buluşacağı Mozart PSM Ege Perla Sahnesi, çocuklara özel oyun ve eğitimlerle de geleceğin sanatçılarını, aydınlık yarınlarını ve çağdaş bireylerini yetiştirme konusunda sorumluluk alacak.

 

Yarı açık alışveriş merkezi modeliyle kurgulanan ve yönetimini Kanyon Yönetim’in üstlendiği Ege Perla, Alışveriş ve Yaşam Merkezi konseptinin yanı sıra farklı peyzaj, mimari özellikleri, kültür ve sanat etkinlikleri ve duyarlılığıyla İzmir’e değer katmaya devam ediyor.


Hibya Haber Ajansı

648
Okunma