Müzik ve film tutkunlarını buluşturan Feyk Fest, Türkiye’de ilk kez Grand Pera’da

Türkiye’de ilk kez Grand Pera’da gerçekleştirilecek olan Feyk Fest’te hem dünyaca ünlü grupların şarkılarını seslendirecek tribute gruplar hem de hafızalara kazınan efsaneleşmiş filmlerin özel gösterimleriyle müzik ve film tutkunları bir araya gelecek.

Türkiye’de ilk kez Grand Pera’da gerçekleştirilecek olan Feyk Fest’te hem dünyaca ünlü grupların şarkılarını seslendirecek tribute gruplar hem de hafızalara kazınan efsaneleşmiş filmlerin özel gösterimleriyle müzik ve film tutkunları bir araya gelecek. 22 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’da özel film gösterimleri ile başlayacak olan Feyk Fest, birbirinden eğlenceli konserlerle 02.00’a kadar Grand Pera’da devam edecek.

 

Müzik ve özel film gösterimleri bir arada

Tüm zamanların en efsane şarkılarından “Smells Like Teen Spirit”i seslendirecek olan Near-Vana ve dinlemeye doyulmayan “Do I Wanna Know” şarkısı ile dinleyenleri büyüleyen Arctic Monkeys Tribute Band , 22 Şubat Cumartesi günü Grand Pera Alternatif Sahne’de müzik tutkunlarının karşısına çıkacak. 7 Pink Floydlar & 2 Prenses, Fury (Muse Tribute Band) ve Right in Tool gibi Tribute Band’ler de yine Grand Pera Alternatif Sahne’de performanslarını sergileyecek.

Festival kapsamında ayrıca 1999 yapımı olan ve günümüzde de en kült filmlerden biri sayılan Fight Club ve 6 kısa filmden oluşan Wild Tales da Grand Pera Emek Sahnesi’nde izleyicilerle buluşacak.

 

Program

Kapı Açılış: 13:30

14:00   Fight Club – Film Gösterimi

17:00   7 Pink Floydlar & 2 Prenses

18:30   Near-Vana

20:00   Arctic Monkeys Tribute Band

21:30   Fury (Muse Tribute Band)

23:00   Right in Tool

Wild Tales film gösterimi konser aralarında gerçekleşecektir.


Hibya Haber Ajansı

519
Okunma