img

ÖRAV’ın eKampüs Uzaktan Eğitim Platformuna ödül


Öğretmen Akademisi Vakfı, eKampüs Uzaktan Eğitim Platformu ile herkes için kapsayıcı ve kaliteli eğitimin oluşturulmasına katkıda bulunan ve hayat boyu öğrenme olanaklarını destekleyen sosyal sorumluluk projelerinin yarıştığı "Kaliteli Eğitime Erişim" kategorisinde Felis ödülünün sahibi oldu. 

2009 yılında kurulan eKampüs, 2018 yılında yenilendi ve pandemi döneminde ÖRAV’ın tüm Türkiye’yi kapsayan eğitim faaliyetlerinin merkez üssü oldu.

Ücretsiz üye olunabilen platform, mesleki ve kişisel gelişim programlarının öğretmenlere ve eğitim sorumlularına 7/24 her cihazdan ve her yerden ulaşmasını sağlıyor.

ÖRAV platform aracılığıyla eğitimde fırsat eşitliği sağlarken, programların etkisini de ölçebiliyor. zPlatformun etkileşimli yapısı, sunulan eğitimlerin sosyal etkisini artırıyor ve meslektaşlar arasında bilgi ve deneyim paylaşımını kolaylaştırırken, eğitimcilerin günceli yakalamalarına ve iyi olma hallerine katkı sunuyor. eKampüs ''HerkesİçinÖRAV'' etiketiyle, eğitimcilerin yanı sıra ailelerin de ilgisini çekebilecek içeriklerle zenginleştiriliyor.

eKampüs özellikle pandemi döneminde çok önemli bir işlev üstlendi
 
ÖRAV Genel Müdür Vekili Arzu Atasoy, ödül töreninde yaptığı açıklamada, eKampüs'ün ÖRAV’ın kuruluşundan bir yıl sonra çok ilerici bir vizyonla oluşturulduğunu ve özellikle pandemi döneminde çok önemli bir işlev üstlendiğini söyledi.

Atasoy, sunulan programlarda video tabanlı mikro öğretim modülleri, canlı dersler, sosyal öğrenme grupları ve üye içerikleri gibi birçok seçeneğin yer alğına işarer ederek, ''Öğretmenleri ilgi alanları özelinde ağ kurmaya da teşvik eden eKampüs, topluma açık ek eğitimleriyle de oldukça kapsayıcı bir sisteme sahip. Pazarlama iletişimi alanında Türkiye’nin en önemli organizasyonlarından biri olan Felis ödüllerinde ‘Kaliteli Eğitime Erişim’ gibi önemli bir kategoride eKampüs ile ödüle layık görülmek bizim için gurur verici.'' dedi. 


Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.