Yaz boyu lekesiz bir cilt

Leke karşıtı güneş koruyucu kremler, lekeli ciltlerde UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlamanın yanı sıra güneş kaynaklı hiperpigmentasyon, lokalize kahverengi lekeler ve yaşlılık lekelerinin oluşumunu engellemede önemli rol oynuyor.

Leke karşıtı güneş koruyucu kremler, lekeli ciltlerde UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlamanın yanı sıra güneş kaynaklı hiperpigmentasyon, lokalize kahverengi lekeler ve yaşlılık lekelerinin oluşumunu engellemede önemli rol oynuyor. Lekesiz bir cilt elde etmek için leke karşıtı güneş koruyucu kremlerin güneşe çıkmadan önce kullanılması gerekiyor.

 

Beyaz tenli, zor bronzlaşan, kolay kızaran ve olgun cilt tiplerine sahip bireylerde daha sık rastlanan, yaz döneminde artan güneş lekelerine karşı leke karşıtı yüksek faktörlü güneş koruyucuları kullanmak ve 11.00-16.00 saatleri arasında güneşte kalmamak lekelenmenin önemli ölçüde önüne geçebiliyor. Güneşten korunma ve lekelenmenin önüne geçmek için koruyucu kremlerin gölgede dahi kullanılması gerekiyor. Güneşe karşı lekesiz ve etkili bir koruma elde etmek için ise kremlerin cilt tarafından emilmesi önem taşıyor. Bu nedenle güneş kremlerinin güneşe çıkmadan 20-30 dakika önce sürülmesi ve en az iki saatte bir yenilenmesi gerekiyor.

 

Vücudunuzda lekesiz koruma!

 

Ducray Melascreen UV Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem, güneşin zararlı ışınları, yaşlanma ve gebelik gibi nedenlerle ortaya çıkan kahverengi cilt lekelerinin oluşumunu engellemeye ve mevcut lekelerin giderilmesine yardımcı oluyor. Pierre Fabre Laboratuvarları’nda üretilen geniş spektrumlu foto-koruma sistemi ile UVA ve UVB ışınlarını engelliyor ve lekelerin rengini açıyor. Leke açıcı ve kırışıklık giderici etkiye sahip aktif madde RonaCare AP ile de kahverengi lekeleri gideriyor, cildi sağlıklı bir şekilde aydınlatıyor, hiperpigmetasyonu gözle görülür şekilde azaltıyor ve foto yaşlanmaya karşı koruma sağlıyor. Cildi onarıp pürüzsüzleştiriyor.

 

Ducray Melascreen UV Leke Karşıtı Güneş Koruyucu Krem alerjik reaksiyon riskini en aza indirecek şekilde formüle edilmiş içeriği ile hipoalerjenik özellik taşıyor, karma, yağlı ve kuru ciltler için vücudunuzda lekesiz koruma sağlıyor.


Hibya Haber Ajansı

Okunma